GündemSiyaset

Adım Adım Gezdi, Sıkmadık El Bırakmadı!

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Aday Adayı Naci Şanlıtürk seçim sahasındaki ziyaret ve incelemelerini sürdürüyor. Şanlıtürk ve ekibi Fatsa ilçesine adeta çıkarma yaparak hem seçmenle buluştu hem resmi kurum ve kuruluş temsilcileriyle bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Mehmet Özçelik, Perşembe İlçe Başkanı Ersoy Çakcı, Fatsa Belediye Meclis Üyesi Hacı Yelkuvancı, Önceki Dönem Fatsa Ülkü Ocakları Başkanı Doğukan Ak, İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte Fatsa’yı adım adım gezen Milletvekili aday adayı Şanlıtürk sahadan gelen talepleri de not aldı.

Yalıköy ve Bolaman’da esnafları ziyaret eden Şanlıtürk, kendileriyle bir süre sohbet ederek bol bereketli kazanç temennilerini iletti. Fatsa sokaklarında çarşı pazar gezen Şanlıtürk, esnafın sorunlarını dinledi, talep ve önerileri notlarına ekledi.

MHP heyeti, Fatsa Ziraat Odası Başkanı Haydar Gürsu’yu da ziyaret ederek ilçedeki tarımsal faaliyetler üzerine istişarelerde bulundular.

Fatsa Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Hafızoğlu‘yla da bir araya gelen Şanlıtürk ve ekibi, yerel idareler üzerine fikir alışverişi yaparak siyasi havayı değerlendirdiler.

MHP Ordu Milletvekili aday adayının bir durağı da Fatsa Kaymakamı Avni Kula oldu. Kula ile ilçedeki hizmetleri değerlendiren vekil aday adayı Şanlıtürk, ilçenin mülki amirine teşekkür ve başarı temennilerini iletti.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı ziyaret eden MHP’li Şanlıtürk, cumhur ittifakı ile başarılı ve entegre bir süreç yürüttüklerini söyleyerek ittifak taraflarının ülke bekası için gayret gösterdiğini dile getirdi.

Bilgi birikimi ve donanımlarını Ordu faydasına kullanmak üzere MHP logosu ile milletvekili aday adaylığına çıktığını ifade eden Şanlıtürk, sahadaki sorunların çözümü noktasında da yine ittifak taraflarıyla birlikte hareket edileceğine dikkat çekti. Aday adayı, Fatsa’dan görmüş olduğu teveccüh adına Belediye Başkanı Kibar’a teşekkürlerini dile getirdi.

Ziyaretler, günün anlamına ilişkin fotoğraf çekimi ile sona erdi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu