Gündem

Ahmet Arpacıoğlu’na Sevgi Seli

Ahmet Arpacıoğlu’na Erenyurt’ta sevgi seli… Seçim çalışmaları kapsamında Erenyurt mahallesine giden ve burada Cuma namazı kılan Ahmet Arpacıoğlu Namaz sonrasında vatandaşların coşkusu ve sevgi seli ile karşılaştı.

Ahmet Arpacıoğlu'na Erenturt'ta Sevgi Seli
Ahmet Arpacıoğlu’na Erenturt’ta Sevgi Seli

Biz Buralara Yabancı Değiliz

İyi Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Ahmet Arpacıoğlu Erenyut’ta Namaz sonrası düzenlediği ziyaret, yağmura rağmen miting havasına dönüştü. Konuşmasında, “Sizin bu coşkunuz, bu enerjiniz bizim coşkumuza coşku, enerjinize enerji kattı. Biz birlikte büyük bir Ünye olacağız. İyi ki varsınız, hep var olun” diyerek vatandaşları selamlayan Arpacıoğlu, Erenyurt’un sorunlarını ve tüm mahallelerimizin sorunlarını biliyoruz, tüm fizibilite çalışmalarını yaptım, vatandaşımızın hangi konuda eksiği var, mahallemizin acil ihtiyaçları neler, öncelik sırasına göre tedbirlerimizi aldık, kimse bize şunu söylemesin nasıl yapacak diye, Belediyeler bir kanun çerçevesinde ve planlama ile yürütülüyor, eğer siz planlamanızı düzgün yaparsanız, tüm işleriniz düzgün gider, eğer kafanıza göre nasıl olsa merkezi hükümet bizden deyip yan gelip yatarsanız işler ilerlemez. Biz Belediyeciliğe yeni gelmiyoruz, bir dönem değil iki dönem yaptık, kaynakların nerede nasıl alınıp kullanılacağını da çok iyi biliyoruz. Önemli olan kararlı olmak, halkın istediği çözümleri zamanında çözmek için birlikte çalışacağız” dedi.

Biz Kararlıyız, Sizde Kararlı Olun

Ahmet Arpacıoğlu'na Erenturt'ta Sevgi Seli 1
Ahmet Arpacıoğlu’na Erenturt’ta Sevgi Seli 1

Erenyurt’ta vatandaşların istek ve önerilerini dinleyen İyi Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Ahmet Arpacıoğlu “Ünye’nin her karış toprağını biliyorum, sizler benim yanımda olduğunuz müddetçe birlikte üstesinden gelemeyeceğimiz iş olmaz. Önemli olan kararlı olmak, iradenizi ortaya koymak. Biz bunu başaracak güçteyiz” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu