GündemSiyasetÜnye

Ak Parti Sandıkta Kadınlara Güveniyor!

Ak Parti Ünye Kadın Kolları başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Ak Parti kadrolarının zaten her an seçim olacakmış mahiyetinde sandığa gitmeye hazır olduğunu ifade ederek 2023 seçimlerinde iddialı olduklarını dile getirdi. 20 yıllık iktidar döneminde her daim milletin gönlünde olan bir potansiyeli koruduklarının altını çizen Neşe Akgül Tiyaloğlu, kadınlara olan inancını da ifade ederek “Kadınlarımız 2023’te yeni bir tarih yazacak” dedi.

 

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp ve Ajans Genel Müdürü Talip Kocakoç ile yerel gündem ve siyasi çalışmalar üzerine sohbet eden Ünye İlçe Kadın Kolları Başkanı, “Türkiye Yüzyılına Hazırız” ifadeleriyle seçimlerden yeni bir tarih yazarak çıkacaklarına inancını dile getirdi.

 

Seçimlere yönelik süreçte kamuoyunda milletvekili aday adayı şeklinde kendisinin de isminin geçtiğini belirten Tiyaloğlu, mevcut görevinin başında olduğunu ve genel merkezin talimatları doğrultusunda öncesinden süregelen saha çalışmalarına devam ettirdiklerini söyledi. “Partimin vereceği her görev benim için onurdur” diyen Başkan Tiyaloğlu, sahanın sesini de dinlemek gerektiğine vurgu yaptı.

 

Gazetecilerle seçimlere yönelik fikir alışverişi yapan başkan, şöyle konuştu:

“Ak Parti kurulduğu günden bu yana vatandaşının, milletinin yanında bir tavırla bu ülkeye nice yatırım ve hizmetler kazandırmıştır. Yine bununla birlikte bu derece gönüllere girmeyi başarabilen parti Ak Parti2dir. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve değerli eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin izinde yerel sahadaki çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Önümüzde zamanında yapılacak olan bir seçim süreci var. Biz Kadın Kolları kadroları olarak şimdiye kadar başarılmışın üzerinde bir başarı elde edeceğimize inanıyoruz. Biz kadınlarımıza inanıyoruz. Yuvayı nasıl dişi kuş yaparsa, kadınlarımız ülkemiz siyasi hayatında yeni bir tarih yazacaklardır. Biz Ünye sahasında ve Ordu sahasında kadınlarımıza güveniyoruz; onlar da bize güveniyorlar ki AK Parti Genel Merkez Teşkilat Performans Sistemi’nde Türkiye’de ilçe birinciliği aldık. 2023 seçimlerini heyecanla bekliyoruz.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu