GündemSiyasetÜnye

Ak Parti Sinop Milletvekili Ünyelilerle Buluştu

Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Ünye’ye geldi. “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı kapsamında ilçede bulunan Maviş, parti teşkilatıyla bir araya geldi, esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

17 Ekim sabah saatlerinde ilçedeki ziyaretlerine başlayan milletvekili Nazım Maviş’e Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, gençlik kolları, kadın kolları ve partililer de eşlik etti.

 

Mahalle Başkanları Toplantısına Katıldı

Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in katılımları ile Ünye Ak Parti Üç Kademe Yönetim Kurulu ve Mahalle Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi.  Toplantıda parti için gündem maddeleri konuşulurken Türkiye Yüzyılı” hedefine vurgu yapılarak, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın işaret etiği yolda emin adımlarla yürüneceği vurgusuna dikkat çekildi.

 

Yeni Üyelere Rozetleri Takıldı

Milletvekili Nazım Maviş, Ünye Ak Parti Teşkilatına katılan yeni üye gençlere rozetlerini takarak parti politikası ve gelecek hedeflerine yönelik gençlerle bir süre sohbet etti. Maviş2in yanı sıra Ak Parti ilçe başkanı Kenan Selim Argan ve Beleidye Başkanı Hüseyin Tavlı da yeni üye gençlere rozetlerini takdim etti.

 

Milletvekili Maviş Ünye Sokaklarında

Parti içi toplantıların ardından milletvekili Ünyeli esnaf ve vat  vatandaşları ziyaret etmek ve hasbihalde bulunmak üzere sokağa çıktı. Ak Parti olarak çıkılan yolda ilk günkü azim ve kararlılıkla yola devam ettiklerini ifade eden Sinop Milletvekili, vatandaşları dinledi, notlarını aldı. Maviş, “Vatandaşlarımızla her zaman olduğu gibi gönül bağımızı sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Milletvekili Maviş: “Yüzyılın Seçimine Gidiyoruz”

Partililerle bir araya geldiği toplantılar sırasında siyasi gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Sinop Milletvekili 100. yıl vurgusu yaparak seçimlere değindi.

Maviş, açıklamasında; “Hem Cumhuriyetimizin 100. yılının seçimi, hem AK Parti’nin girdiği seçimlerin içerisinde en kritik ve en çetin mücadelelerle geçecek bir seçim. Çünkü masanın etrafındaki 6 siyasi parti ile mücadele etmeyeceğiz. Onların arkasındaki FETÖ ile PKK/YPG ile ve onların ağababaları olan Biden ve avenesi ile mücadele edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

 

Başkan Tavlı: “Güçlü Türkiye İçin Her Alanda Gayretle Çalışıyoruz”

Ziyaretleri dolaysıyla Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’e teşekkür eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Dün olduğu gibi, bugün ve gelecekte de Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği gibi “Türkiye Yüzyılı” hedefiyle çalışmayı sürdüreceğiz. “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında gerçekleştirilen toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, ziyaretleri vesilesi ile kıymetli Vekilimiz Sn. Nazım Maviş’e teşekkür ediyorum. AK Parti olarak aziz milletimize hizmet için yola çıktığımız ilk günden itibaren aynı azim ve aşkla büyük ve güçlü Türkiye için her alanda gayretle çalışmaya devam ediyoruz. AK Parti Sinop Milletvekilimiz Sn. Nazım Maviş ile birlikte, esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret edip, hasbihal ettik. Hemşehrilerimizle gönül bağımızı her zaman olduğu gibi sürdürmeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz.”

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu