GündemSiyaset

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Yoğun Mesai Harcıyor!

Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığına seçilen Hasan Fahri Alparslan’a ziyaretler sürüyor.

14 Mayıs seçimlerinde 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu yapmak için Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığından istifa eden Kenan Selim Argan’ın yerine,  Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığına Hasan Fahri Alparslan atandı.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığı görevine başlayan Alparslan’a  hayırlı olsun ziyaretlerinin yanı sıra Milletvekili aday adaylarının seçim gezileri için gelenlerde ilçe başkanlığına uğramadan geçmiyor.

Başkan Alparslan’ı ziyaret ederek tebriklerini ileten Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ümit Özkan, ÜTSO Meclis Başkanı Tuncay Sağlam ve Yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti sosyal medya hesabından paylaşarak teşekkürlerini ileten Başkan Hasan Fahir Alparslan şu ifadelere yer verdi,

“Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İrfan Akar, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Ümit Özkan, ÜTSO Meclis Başkanı Tuncay Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.”

Seçim arifesinde yoğun bir tempo ile çalışan siyasi partiler ve başkanlarına ziyaretler devam ederken, bir yandan da çıktıkları bu yolda ekip arkadaşları birlikte çalışmalara kaldığı yerden devam eden ilçe başkanı Hasan Fahri Alparslan yaşanılan bu yoğun tempodan bir hayli memnun duyduğunu ifade etti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu