Gündem

Ak Parti Ünye Teşkilatı İftar Sofrasında Buluştu!

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı düzenlediği iftar programında partililer ve Ordu Milletvekili adayları ile buluşarak seçimlere yönelik birliktelik mesajı verdiler. Ünye Belediyesi Atatürk Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye ilçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, 28. Dönem Ak Parti Ordu Milletvekili adayları Mustafa Hamarat ve İbrahim Ufuk Kaynak’ın yanı sıra teşkilat mensupları katılım gösterdi.

AK Parti Ünye ilçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, bir selamlama ve açılış konuşması yaparak,  “Dostluklarımızı güçlendiği Ramazan ayında ilçe teşkilatımızın düzenlediği iftar programına katılım sağlayan herkese şükranlarımı sunuyorum.” diyerek misafirlere teşekkürlerini iletti.

 

Tavlı, “Bu Seçimden Öncekilerden Daha İyi Bir Sonuçla Çıkacağız”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise, yaptığı değerlendirmede; “İlk günden bu yana AK Parti iktidarı Türkiye’yi sadece bir avuç azınlığın ülkesi olmaktan çıkaran, Dünya mazlumları ve bizlerin umudu olmuştur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizlere emanet ettiği Milletvekilleri adaylarıyla birlikte her zamankinden daha azimle çalışarak bu seçimde önceki seçimlerden çok daha fazla bir iyi sonucu alarak yeni bir tarih yazacağız. Hep birlikte beraber omuz omuza bu yolculukta sonuna kadar mücadele ederek 14 Mayıs’ı hep birlikte aşacağız. AK Parti iktidarı dönemi kazanımlardan asla ve asla geri dönme lüksümüz ve buna müsaade etmeyeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

 

Hamarat: “Bu Sofra Birlik Sofrasıdır”

Milletvekili adayı Av. Mustafa Hamarat da söz alarak Ak Parti’nin her zamankinden daha güçlü bir yapıda olduğunu söyledi ve kurulan bu iftar sofrasının kardeşliği paylaşma sofrası olduğuna dikkat çekti.

Hamarat, “Bu akşam böyle bir aileyi oluşturduğunuz için hepinizi kutluyorum. Bu sofra mübarek sofra, iftar sofrası. Başkaları gibi ülkeyi paylaşma sofrası değildir. Bu sofra kardeşlik, birlik beraberlik sofrasıdır. Karanlık hesapların giremediği sofralar ve gönüller var burada. Önümüzdeki seçimlerde, geçmişte nasıl yapmışsak yine de çoğaltarak sonuçların daha güzelini alacağız. Kimse Ak Parti yoruldu zannetmesin, bıktı zannetmesin. Çalışma azmimizde en ufak bir durmak olmayacaktır. Sizlerin destekleri, birlik ve beraberliğimizle, sizlerin oyları ile kendimizi yenileyerek yürüyoruz. Bu seçim dünyadaki mazlumların da zalimlerin de izlediği bir seçim. Ama biri sevinecek biri üzülecek. Mazlumların sevindiği bir seçim olacak.” Şeklinde konuştu.

 

Devamı geliyor…

 

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu