GündemSiyaset

Ak Partili Aday İbrahim Ufuk Kaynak’tan Alp Medya’ya Ziyaret!

Ak Parti Ordu 2. sıra milletvekili adayı İbrahim Ufuk Kaynak, “Ben Ordu’nun küresel anlamdaki sesi olacağım” diyerek milletvekili seçilmesi durumunda dünyanın yatırım yapmak için Ordu’ya yalvaracağını iddialı bir dille ifade etti.  Kaynak, Alp Medya Ajans’ı ziyaret etti. Ajans yönetim kurulu başkanı Hamza Alp tarafından karşılanan milletvekili adayı Ordu zerine değerlendirmelerde bulundu.

Alp Tv stüdyoları ve Çınar Gazetesi birimlerini de gezen Kaynak, böyle bir yayın gurubu ve teknik imkanları metropol şehirlerde bile göremediklerini kaydederek basın mensuplarına başarı temennilerini iletti.

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhur ittifakının rekor bir başarı elde edeceğine inancını ifade eden Kaynak, “Ben Orduluyum” diyerek milletvekili olduğu zaman Ordu’nun sadece bölgede değil dünyada bilinen bir şehir olacağına inancını belirtti.

Ak partili milletvekili adayı İbrahim Ufuk Kaynak, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Dünyanın birçok ülkesini gezdim, bilgi birikimi ve tecrübe edindim. Farklı şehirlerdeki farklı kültürleri, siyasi havayı ve ekonomik imkanları analiz etme fırsatım oldu. Çeşitli üniversitelerde, toplantılarda konferanslar verdim. Şimdi Ordumuz için çalışmak üzere buradayım. Ben aslında Ordu’nun küresel anlamdaki sesi olacağım. Bambaşka bir Ordu çıkacak piyasaya. Ordu hem mecliste hem dünyadaki her platformda tanınan bilinen küresel bir şehir olacak. Biz yatırım yapmayacağız, dünya şehre yatırım yapmak için kendisi yalvaracak. Bunu göreceğiz, çünkü benim gibi bir ikinci birisi yok.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu