GündemAkkuşYaşam

Akkuş Deprem Sahasında Titiz Bir Çalışma Yürütüyor

Tüm İmkanlar Hayatın Normale Dönebilmesi İçin Seferber Edildi

Akkuş Belediyesi, depremin olduğu ilk andan itibaren hazırlıklarını tamamlayarak bölgeye yola çıkarken yine Akkuşlu vatandaşlardan da depremzedelere destekler sürüyor.
Akkuş Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu ve gönüllü personellerden oluşan ekip ise bölgedeki aşevi çadırında faaliyetlerini sürdürüyor. Yine ekip bunun yanı sıra kırsal kesimlere de giderek buradaki depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere gayret gösteriyor.

Yaşanan asrın felaketinde, Akkuş Belediyesi ekipleri yemek hizmetinin yanı sıra enkaz kaldırma çalışmaları, temizlik hizmetleri ve ulaşım desteklerini de titizlikle sürdürüyor.
Akkuş ilçesi, Adıyaman ve Kahramanmaraş illerindeki depremzedelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere örnek bir çalışma ortaya koyuyor. Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede,
“Adıyaman ve Kahramanmaraş… Ülkemizde yaşanan asrın felaketinde Belediye Başkan Yardımcımız Ercan Çayıroğlu koordinesinde gönüllü kardeşlerimiz ve ekibimizle birlikte Aşevimizde yemek dağıtımı, Yardımların köylere ulaştırılması, Enkaz kaldırma çalışmaları, Temizlik çalışmaları devam ediyor. Elimizden gelen tüm imkanları seferber ederek yaraları sarmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu