GündemAkkuşEkonomi

Akkuş’ta Adem Duman’a 4 Yıl Daha Yetki!

Akkuş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Adem Duman, gerçekleştirilen seçimli genel kurulda yeniden başkan seçilerek kendisine 4 yıl daha yetki verildi. Akkuş’ta yapılan genel kurul seçimlerine Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’ın yanı sıra bölge ilçelerin esnaf ve sanatkarlar odası kooperatif başkanları da katılım gösterdi.

Seçimlerin ardından bir açıklama yapan Akkuş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Adem Duman, kendisine devam yetkisi veren kooperatif üyelerine ve kongreye katılım gösterenlere teşekkür etti. Duman, şöyle konuştu:

“Bugün gerçekleştirdiğimiz Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizin seçimli genel kurulunda yoğun bir katılım sağlayan, şahsıma, yönetim ve denetim kurulumuza 4 yıl daha yetki veren değerli üyelerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca bölgemize bağlı ilçelerimizden gelen kıymetli Kooperatif Başkanlarıma, ilçe başkanlarımıza ve sivil toplum kuruluşu başkanlarıma, yönetim ve denetim kurulumuz adına sonsuz teşekkür ederim.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu