GündemAkkuş

Aktuder’den 11. Gönül Sofrası!

Akkuş Tuzak – Damyeri – Yeşilgüneycik – Kızılelma Mahalleleri ve Çevre Mah. Kalkınma ve Dayanışma Derneği (AKTUDER), düzenlediği iftar programıyla hemşehrileri bir araya getirdi. Bu program 15 yıllık derneğin 11. gönül sofrası olarak kayda geçti.

Ünye Alyans düğün salonunda gerçekleştirilen bu anlamlı buluşma, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Dernek Başkanı İsa Türk’ün bu hemşehri buluşması ve dernek faaliyetlerine ilişkin konuşmalarının ardından protokol üyeleri de söz aldı. Ezanla birlikte iftarın ardından dualar edildi, birlik beraberlik mesajları verildi.

Programa Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, MHP Ordu Milletvekili Aday Adayı Naci Şanlıtürk, Ünye ve Akkuş bölgesi siyasi parti ilçe temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, sendika ve oda başkanları, basın mensupları ve dernek yönetimi katılım gösterdi.

Program, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’nin selamlama konuşmalarını ile başladı. Belediye Başkanları Ramazan ayının bolluk bereket getirmesi temennilerini yineleyerek katılımcılara selamlarını ilettiler.

 

Başkan Türk’ten Üyelere Teşekkür

AKTUDER Başkanı İsa Türk, yaptığı konuşmada, özellikle deprem döneminde bölgeye desteklerini esirgemeyen üyelerine ve yönetim kuruluna teşekkürlerini

2008 yılında kurulan derneğimiz 15 yıldır siz değerli hemşehrilerimizin desteği ile bugünlere geldi. 11 yıldır bu iftar programımızı gerçekleştiriyoruz. Tüm dernek yönetimi ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Özellikle yakın tarihte meydana gelen deprem felaketinde yardımlarınızdan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Gelen gelemeyen herkese bugünkü birlik ve bu beraberlik adına teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.”

İftar programı, derneğe katkıları olan ve öne çıkan bazı isimlere plaket takdim edilerek ve Akkuş üzerine istişarelerle sona erdi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu