GündemOrdu

Ali Akdoğan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş ayı olan bir Ramazan ayını daha geride bırakırken dayanışma ve kardeşlik duygularının pekiştiği; huzurun, sevginin ve paylaşımın arttığı bir bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Toplumsal bağların güçlendiği, kültür ve inanç aidiyetinin arttığı önemli günler olan bayramlar, milli bağlarımızı inanç temelinde sağlamlaştıran ve gelecek nesillere sevgi, saygı ve merhamet gibi değerlerimizin ulaşmasını sağlayan anlamlı zamanlardır. Bayramların bizlere kazandırdığı paylaşma duygusuyla karşılıksız sevgi ve yardımlaşma gibi manevi değerleri gelecek nesillere aktararak geleneğimize sahip çıkmak, birlik ve beraberlik bağlarımızı daha da kuvvetlendirmek, mutluluk ve coşkuyu hayatımızın her gününe taşıyabilmek en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle bu müstesna günün ülkemiz için sağlık, huzur, barış ve aydınlık dolu yarınlara vesile olmasını diliyor; başta Ordu Üniversitesi ailesi olmak üzere milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu