Gündem

Alp Medya Ailesi Kahvaltıda Buluştu!

Bünyesinde Alp Tv, Çınar Gazetesi ve Arya Fm yayınlarıyla bölgenin öne çıkan yayın kuruluşlarından olan Alp Medya Ajans, yönetim ve personel kadrosu ile hafta sonu kahvaltısında bir araya geldi.

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanımız Hamza Alp, Genel Müdürümüz Talip Kocakoç, Yayın Yönetmenimiz Alper Alp, Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlumuz Mahmut Çiçek’in yanı sıra Muhabir Furkan Kağan Keskin, Halkla İlişkiler Personelimiz Leyla Doğan’ın katılım gösterdiği programda 2022 yılı değerlendirilirken 2023 hedefleri istişare edildi.

Ünye’nin seyir terası konumundaki Çakırtepe Sami Soysal Parkı’nda düzenlenen kahvaltılı istişarede, Tv, Gazete ve Radyo yayınlarının gidişatı, yeni yayın ve içeriklerin yanı sıra 2023 seçimlerine gidilen süreç fikir alışverişine sunuldu.

 

Hamza Alp: “Hareketli Bir Sürece Hazırız”

Alp Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, burada yaptığı konuşmada, gazetecilik mesleğinin hiçbir zaman ölmeyeceğini, gelişen teknolojik imkanlarla birlikte aslında daha değer kazanan bir hal alacağına dikkat çekerek çalışma arkadaşlarına yeni yılda da başarı temennilerini iletti. Alp şöyle konuştu:

“2023 yılı aslında hem siyasi hem teknolojik hem de Cumhuriyetimizin 100. Yılı olması sebebiyle birçok yenilik, gelişme ve yeni imkanları beraberinde getirecek. Bu demek değil ki gazetecilik artık cep telefonlarına indirgeniyor. Hayır! İnsanımız sosyal medyadaki bilgi kirliliğinden kurtulmak için eline somut ve gerçekçi bir belgeye ihtiyaç duyuyor artı. Dezenformasyon değil de delile ve bilgiye dayalı gerçeği yine gazetelerden ve tv ekranlarımızdan, radyomuz ve sosyal medya hesaplarımızdan öğrenecekler. 2023 yılı hareketli geçecek ve biz bu harekete ayak uydurmak için her zaman hazırız. Ekibimiz güçlü ve kaliteli bir performans ile yola devam ediyor.”

 

Kahvaltı programı, çay sohbeti ve Ünye manzarasında fotoğraf çekimleri ile tamamlandı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu