GündemÇatalpınar

Alp Medya’dan Çatalpınar’a Ziyaret!

Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe, Elmaköy Mahallesi Şifasuyu Mevkiinde yapımına başlanan ve yüzlerce kişiye istihdama alanı sunması planlanan Tekstil Park’ta sürecin olumlu bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp ve Gazeteci Talip Kocakoç’u başkanlık makamında misafir eden Türe, ilçenin ekonomik refahı için önemli projelere imza attıklarını söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile entegre bir saha çalışmasında olduklarını da ifade eden Başkan Ahmet Türe, ilçe Kaymakamı Bilal Göksun ile yatırım ve hizmetlerin takibi noktasında birlikte hareket ettiklerini söyledi.

 

Tekstil Park projesinin ilçenin geleceği için önemli bir kazanım olacağını aktaran Başkan Türe, sadece Çatalpınar ilçesinin değil, bölgenin dikkat çeken bir yatırım ve istihdam imkanı olacağını sözlerine ekledi.

Türe, Alp Medya Ajans yönetimine ziyaretleri adına teşekkür ederken yapılan çalışmaların tanıtımı noktasında medya ile işbirliğinin önemli bir nokta olduğunu belirtti.

 

Gazeteci Hamza Alp ve Talip Kocakoç da ilçenin fotoğrafına can katan çalışmaları görmekten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Başkan Türe’ye misafirperverlği adına teşekkürlerini ilettiler.

Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe’nin, projeye ilişkin detaylı brifing çalışmalarını önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşması bekleniyor.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu