Gündem

Alp Medya’dan İyi Partili İsme Ziyaret

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp’in İstanbul ziyaretlerindeki duraklarından biri de İYİ Parti kanadında siyasi hayatını sürdüren, Ünyeli iş insanı Ferhat Çakıroğlu oldu. 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde İYİ Parti Ordu Milletvekili Adayı olarak öne çıkan siyasetçi ve misafiri Ünye yereli ve ülke gündemine dair bir süre sohbet ettiler.

Seçim sürecine gidilen süreçte parti politikaları ve hedeflere yönelik değerlendirmelerde bulunan Çakıroğlu, “Türkiye İYİ olacak” dedi.

Çakıroğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Nefesimiz yettiği ölçüde çalışacağız. Benim için Ordu-İstanbul-Ankara üçgeni çok farklı ve anlamlı. Buralarda Ordulu hemşehrilerimizle sürekli bir arada olmak bizlere de güç katıyor. Nerede Ordulu nerede Ünyeli varsa onlara ulaşma gayretiyle Türkiye’nin İYİ olması adına çalışıyoruz.

Bizim derdimiz birliktelik beraberlik. Bizim derdimiz ayrıştırma değil. Ülkemiz için faydalı proje ve planlanan hedefler doğrultusunda İYİ Parti olarak çalışıyoruz. Vatandaşımızın partimize olan teveccühü ile Türkiye’nin İYİ olacağına inanıyoruz”

İyi Parti’de Kongre Kararı

Öte yandan İyi Parti’nin 2023 seçimleri öncesinde kongre kararın aldığı biliniyor. Önümüzdeki günlerde il ve ilçe kongrelerine başlanması planlanırken yapılacak olan genel kongre ile Genel Başkan Meral Akşener’in seçimlere yeni parti yönetimi ile gireceği düşünülüyor.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu