Gündem

Alp Medya’dan Seler İnşaat’a Ziyaret!

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, Seler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Kaçak’ı Ankara’daki ofisinde ziyaret etti.

Ünye ve bölgedeki yatırım ve hizmetler üzerine bir süre sohbet eden Gazeteci Alp ve İş İnsanı Kaçak, özellikle kültür merkezi konusunda değerlendirmelerde bulundular. Kamuoyunda ödenek yetersizliği, ihaleye talip çıkmaması, maliyet farkı gibi sebeplerde yapılamadığı öne sürülerek “Müteahhit kaçtı” gibi ifadeler kullanılan Ünye Kültür Merkezi’nin ilk yapım işini Seler İnşaat firması üstlenmişti. Süreci yorumlayan Seler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Kaçak, “Ünye için üzülüyorum” diyerek meselenin paradan öte siyasi bir süreci olduğunu düşündüğünü belirtti.

 

Kaçak, gazeteci Hamza Alp’e konuştu, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Ünye Kültür Merkezi projesini de biz almıştık ancak biz bırakmadık. Türkiye’nin dört bir yanında kamu inşaatlarımız var. Ödenek olduğunda, ihalede bir sıkıntı çıkmadığında seri bir şekilde biz işlerimizi yapıp teslim ediyoruz. Şu yapmış, bu bırakmış bu gitmiş gibi dedikodulara mahal vermiyoruz biz işlerimizde.

Ben Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden işlerimi alıyorum ve zamanından önce teslim ediyorum. Ordu’nun birçok ilçesinde de kamu kurum işleri aldık ve süresi dolamdan tertemiz teslim ettik. Yine Türkiye’nin birçok il ve ilçelerinde tamamlanmış ve halen devam eden projelerimiz de var. Ünye’de ne hikmetse bu işi, Kültür Merkezi işini başaramadık. Benden kaynaklı bir şey yoktur. Burada siyasi bir mesele var ancak kimsenin bir şey anladığı yok bu meseleden. Ünye için üzülüyorum.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu