GündemÇaybaşıEkonomiİkizceİlçelerİllerOrduOrdu Büyükşehir BelediyesiÜnye

Alternatif Ulaşım Konforu Sağlanıyor!

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çaybaşı ilçesini İkizce ve Ünye ilçesine bağlayan iki farklı alternatif güzergâhı asfalt ile buluşturdu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çaybaşı ilçesini İkizce ve Ünye ilçesine bağlayan iki farklı alternatif güzergâhı asfalt ile buluşturdu. Yol çalışmalarıyla birlikte, standardı yüksek konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürdü.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştirdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı.

Çaybaşı, İkizce Ve Ünye İlçesine Hizmet Verecek

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çaybaşı ilçesine bağlı iki farklı güzergâhtan İkizce ve Ünye ilçelerine alternatif bağlantı sağlayan grup yollarını emülsiyon asfalt ile buluşturdu. Çalışmalar kapsamında, Çağlayan ve Çandır Mahallesi’ni İkizce ilçesine bağlayan 3 km uzunluğundaki güzergâh ile Çınar Mahallesi Sarıcaerik mevkiinden Ünye ilçesine bağlı Tekkiraz Mahallesi Velibayraktar mevkiine bağlantı sağlayan 1.5 km uzunluğundaki yol emülsiyon asfalta kavuştu.

Mahalle Sakinlerinden Başkan Güler’e Teşekkür

Üç ilçeye bağlantı sağlayacak yol çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. Yıllar süren hayalleri gerçek olan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu