GündemSiyaset

Argan Adaylığını Resmi Olarak Gerçekleştirdi

Kenan Selim Argan, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde, Ordu Milletvekilliği adaylığı için Ak Parti Ordu İl Başkanlığında aday adaylık başvurusunu resmi olarak gerçekleştirdi.

Milletvekili Aday Adaylığını açıkladıktan sonra yoğun bir çalışma dönemine girerek her gün birkaç ziyaretini birden gerçekleştiren Argan, aynı tempo ile ziyaretlerini sürdürüyor.

Başvuru işlemlerinin ardından Ordu Kadın Kollarını es geçmeyen Argan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zeynep Özen’i ziyaret etti.

“Teşkilatımızın omurgası kadın kollarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.” diyerek misafirperverlikleri için ayrıyeten teşekkürlerini iletti.

Ben Halkı İçinden Geldim

Ak Parti Ordu İl Başkanlığına Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra ilçe ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Argan, partililerle ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların hayır dualarını istedi.

Argan, AK Parti Mesudiye İlçe Başkanı Aydın Gündoğdu ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Sıcak karşılamalarından dolayı mutluluk duyarak sıradaki durağı olan Gölkey’e doğru yola çıktı.

Gölköy’de ilk adresi İlçe Belediye Başkan Vekili Eyüp Salihoğlu oldu. Ardından İlçe esnaflarını gezerek “Ben halkın içinden geldim. Bu vesileyle güzel insanlarımızın sesi olacağız.” Diyerek emekçi vatandaşlarda tebessüm oluşturdu.

Aktif olarak Ordu’nun birçok bölgesini ziyarete devam etmekte.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu