GündemAybastıÇevre

Armutlu ve Çakırlı’ya Hizmet Verecek

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Aybastı ilçesine bağlı Armutlu ile Çakırlı mahallesine bağlantı sağlayan yolu asfalt ile buluşturdu. Tamamlanan çalışmayla birlikte vatandaşlara standardı yüksek konforlu bir ulaşım hizmeti sunuldu.

Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar sürüyor. İlçe merkezlerinde, altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yollarını da konforlu bir yapıya dönüştürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Aybastı ilçesine bağlı Armutlu ve Çakırlı mahallelerine bağlantı sağlayan 2 km uzunluğundaki güzergahı emülsiyon asfalt ile buluşturdu. Kuluncak mevkiinde tamamlanan çalışmayla birlikte vatandaşlara standardı yüksek konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı.

 

Başkan Güler’e Teşekkür Ettiler

İki mahalleye hizmet verecek olan bağlantı yolunun asfalta kavuşmasından dolayı memnuniyetlerini ifade eden mahalle sakinleri ise desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu