GündemİlçelerSiyasetÜnye

Arpacıoğlu’ndan Tekstil Çalışanlarına Ziyaret

Arpacıoğlu’ndan Tekstil Çalışanlarına Ziyaret!

İYİ Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Ahmet Arpacıoğlu ilçe genelindeki ziyaret ve incelemelerine seçimlere 20 gün kala hızlandırdı. Arpacıoğlu, mahalle mahalle gezerek esnaf ve vatandaşlarla dertleşiyor, sorun ve talepleri not alarak seçim sonrası için söz veriyor.

İlçe sakinlerinden 31 Mart yerel seçimleri için destek sözü isteyen Ünye Belediye Başkan Adayı Ahmet Arpacıoğlu, sahadaki teveccühün sandığı yansıması halinde Ünye için gayretle çalışacakları sözünü veriyor.

İş dünyasının önemli çarklarından olan tekstil firmalarını da ihmal etmeyen Arpacıoğlu, ilçede faaliyetlerini sürdüren Poyraz Tekstil’e de ziyaret gerçekleştirdi. Çalışanlarla sohbet eden İYİ Partili aday yaptıklarını ve yapacaklarını anlatarak seçimlerde destek istedi. İşletme sakinleriyle de bir süre sohbet eden Başkan Adayı, samimi karşılamalarından dolayı Poyraz Tekstil sahibi Musa Genç’e teşekkürlerini dile getirdi.

Ziyaretler sonrası sosyal medya hesaplarından bir değerlendirmede bulunan Ahmet Arpacıoğlu, iletisinde şu ifadelere yer verdi:

“Poyraz Tekstildeyiz. Ziyaretlerimize poyraz tekstil ile devam ediyoruz.
Daha İYİ Ünye için, eski tecrübemiz yeni heyecanımızla geliyoruz.
Bizi sıcak karşılayan poyraz tekstil sahibi Musa GENÇ beyefendiye gönülden teşekkürlerimizi sunuyorum.”

WhatsApp Image 2024 03 12 at 09.53.13 2    WhatsApp Image 2024 03 12 at 09.53.13 1       WhatsApp Image 2024 03 12 at 09.53.13

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu