GündemAybastı

Aybastı’da Mahalle Yollarına Sıcak Asfalt!

Aybastı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, iş makinaları ve personelleri sahaya sürerek ilçe genelinde yol bakım, asfalt yol, beton dökümü, v kanal yapımı gibi çalışmaları yanı sıra yabani ot temizliği gibi çalışmaları da titiz bir şekilde sürdürüyor.

Çalışmalar için kolları sıvayan ekipler Alacalar – Düzyayla Yolunda Sıcak Asfalt, Esenli Mahallesi’nde Sıcak Asfalt, Havluiçi Okul Bahçesi’nde Sıcak Asfalt, Alacalar Mahallesi (Karacaçukur) Beton Yol, Ortaköy İlkokul İnşaatı, Hacıosmanlı-Zaferimilli-Uzundere Yolu, Armutlu Mahallesi Yolu sahasında gayretli bir iş ortaya koyuyorlar.

 

Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, AK Parti İlçe Başkanı Fazlı Eren, Meclis Üyeleri ve AK Parti teşkilat üyeleri ile birlikte çalışmaları devam eden alanlarda incelemelerde bulundular. Başkan hizmetlere ilişkin olarak yaptığı değerlendirmede;

“Sahadaki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Önümüzde ki haftalarda Hacıosmanlı, Zaferimilli, Uzundere ve Armutlu mahalle yollarımız da sıcak asfalt çalışmasına başlayacağız. Tüm bu çalışmalarda emeği geçen güçlü lideri Türkiye Yüzyılının mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Bakanımız Mahmut Özer’e, önceki ve yeni dönem vekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, İl Başkanlığımıza, İlçe Başkanımız Fazlı Eren’e, teşkilatımızın her bir kademesinde görev alan tüm Ak Parti ailemize teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

 

Haber: Talip KOCAKOÇ

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu