Gündem

Bahçeşehir Ünye Koleji Çocuklara Tebessüm Oluyor!

Bahçeşehir Koleji Ünye Kampüsü ve Sabancı Çocuk Evleri Sitesi ile birlikte yürütülen Sosyal Sorumluluk Projesi etkinlikleri başladı. Sosyal Sorumluluk Projemiz  ile 2022-2023 eğitim öğretim döneminde  8 ay sürecek olan etkinliklere “BK DA BİR GÜNÜM” ile başlandı. Güne Merhaba Dansı ile karşılanan çocuklar kampüs içerisindeki derslik ve atölye alanlarında öğretmenlerin ve katılım gösteren velilerle birlikte bilişsel ve sosyal kazanımlar içeren aktivitelere katıldılar.

 

Mathazone Ormanı’nda keşfe çıkarak sevimli karakterlerlerle tanışmış, Stem Lab’da legolar ile yaratıcı süreçlerde bulunmuş,Cooking Lab’da beslenme okur yazarlığı kapsamında Bonibonlu Kurabiyeler yapmış, Art Lab’da Taş Boyama etkinliği gerçekleştirmiş, Müzik Atölyesi’nde Orff-Ritm çalışmalarına katılmış, Drama Atölyesi’nde Yaratıcı Mevsim Draması’nda aktif rol almış ve Bsk dersinde Tenis Başlangıç kazanımlarını elde ettiler. BK Da Bir Günüm etkinliği ise çocuklarla Kokteyl alanında taçlandı.

 

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında sürece destek veren Bahçeşehir Koleji Ünye Kampüs Müdürlüğü’ne, Okul Aile Birliğine, Sabancı Çocuk Evleri Sitesine ve katılım gösteren değerli velilerimize teşekkür ederiz.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu