GündemEğitim

Bakan Özer, “Ünyeli Kardeşlerimiz Bu Hikâyeye Daha Çok Destek Verecektir”

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı tarafından Fevzi Çakmak Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Ünye Gençlik Buluşmaları’na katıldılar.

Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Ordu 1. Sıra Milletvekili adayı Prof. Dr. Mahmut Özer, Ordu’muzu çok daha güçlü noktalara getirmek için ama mümkünse verilen tüm sözlerin 14 Mayıs seçimlerinden önce gerçekleştirecek şekilde yol yürümeye devam edeceğiz” diyerek vatandaştan destek istedi.

Ak Parti tarafından Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan Sosyal Tesislerde gençlik buluşmaları programı gerçekleştirildi. Düzenlene programa katılan Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Ordu 1. Sıra Milletvekili adayı Prof. Dr. Mahmut Özer, “ Ordu için verilen tüm sözlerin 14 Mayıs seçimlerinden önce gerçekleştirecek şekilde yol yürümeye devam edeceğiz” dedi.

 

Ordu’yu çok daha güçlü noktalara getirmek için ama mümkünse verilen tüm sözlerin 14 Mayıs seçimlerinden önce gerçekleştirecek şekilde yol yürümeye devam edeceklerini ifade eden Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Ordu 1. Sıra Milletvekili adayı Prof. Dr. Mahmut Özer, “İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın çerçevesini çizdiği Türkiye yüzyılında Türkiye emin adımlarla Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde onunla yol yürüyerek yoldaş olarak bu yola emin adımlarla devam edecektir. Ben inanıyorum ki Ordu kardeşlerimizde, Ünyeli kardeşlerimizde bu hikâyenin çok daha gür sesle Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde dillendirilmesine onay verecektir ve destek olacaktır. Nasıl Bakanlıkta gece gündüz çalıştıysak bu ülkenin her noktasına eğitimle ilgili, kalitesini artırmayla ilgili her türlü desteği verdiysek şimdi de sizlerin adayı olarak Ordu’muzu çok daha güçlü noktalara getirmek için ama mümkünse verilen tüm sözlerin 14 Mayıs seçimlerinden önce gerçekleştirecek şekilde yol yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu