GündemSiyaset

Balcı Ziyaretlere Devam Ediyor

Yeniden Refah Partisi’nin Ünye Belediye Başkan adayı Hayati Balcı, Bugün Belediye Caddesi’nde esnafları ziyaret ederek, mahalle sakinlerinin dertlerini dinledi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Balcı, çay içerek esnaflarla samimi bir diyalog kurdu.

Esnaf ziyaretinin ardından Hayati Balcı, projelerini detaylı bir şekilde anlatarak, Ünye’nin kalkınması için yapmayı planladığı çalışmaları paylaştı. Vatandaşlara hitap eden Balcı, göreve geldiği takdirde Allah’ın izni ve halkın desteğiyle herkesin sorunlarına çözüm bulacaklarını ifade etti.

“Biz göreve geldiğimizde herkesin derdine deva olacağız, çünkü her şey Ünye için!” diyen Balcı, halkın güvenini kazanarak şehrin kalkınması için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti.

Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Başkan adayı Hayati Balcı, vatandaşlarla buluşarak onların sorunlarına çözüm getirmeyi hedefliyor. Projeleriyle ilgili detayları paylaşan Balcı, halkın desteğiyle göreve geldiğinde Ünye’nin herkes için daha yaşanabilir bir şehir olacağına inanıyor.

haber 2 WhatsApp Image 2024 02 01 at 22.14.06 WhatsApp Image 2024 02 01 at 22.14.05

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu