GündemSiyasetÜnye

Hayati Balcı, Tüm Üyelerin Oyunu Aldı

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanlığı gerçekleştirdiği olağanüstü kongre ile seçime gitti. Yapılan kongrede seçime tek liste ile çıkan mevcut başkan Hayati Balcı güven tazeledi. Balcı, üyelerin tamamının oyunu aldı.

Başkan Hayati Balcı  kongrede yaptığı konuşmada;” Sayın il sorumlumuz, sayın il başkanım, sayın ilçe başkanlarım Yeniden Refah Partisi, Ünye ilçe teşkilatımızın ikinci olağanüstü kongresine hepiniz hoş geldiniz.

Öncelikle 6 Şubat’ta yaşadığımız deprem sebebiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Kuruluşumuzdan bugüne az zamanda çok yol kat ettik. Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisi olarak tarihe geçtik. Bugün ilçenin bu tarihi yükselişe bir yenisini daha eklemek üzere burada toplandık. Bu tarihi günde yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyorum. Kongremizin ilçemize, ülkemiz adına hayırlı vesile olmasını Allah’tan temenni ediyorum.. ‘’dedi.

Balcı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Yaklaşık 4 yıl önce kurulan partimiz, Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisidir.Yapılan anketlerde bunu gösterdi. 6’lı masanın dağılacağını, bundan bir yıl önce Genel Başkanımız Fatih Erbakan bey katıldığı bir programda söylemişti. Bunların derdinin ülke millet olmadığını, hal ve hareketlerinden anlamak zor değildi. Kazanırsak  şu bakanlık senin bu bakanlık benim , dünyası için ne varsa istiyorlar. Gençliğin sorumluluğu nedir, faizi nasıl düşüneceksiniz, kaynak paketlerini neler? Bunlarla ilgili hiçbir çalışmaları olmamıştır. Bu son gelişme ile dağılacaklarına da dair düşüncemizde de ne kadar isabetli olduğumuz da ortaya çıkmış oldu.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu