GündemOrduÜnye

Başkan Akar: “82’ye Karşı Yorum Yapanlar Dersine İyi Çalışmamışlar”

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, “Ünye İl Olsun” kampanyasını “82 Gönlümüzde Yatan Bir Arslan” ifadeleriyle yorumladı. Başkan Akar, Ünye’nin il olmasını kabul edemeyen bir kesimin de olduğuna dikkat çekerek “Ünye olarak, sivil toplum kuruluşları olarak elimizden geleni yapacağız” dedi.

Alp Tv ekranlarında yayınlanan, Gazeteci Hamza Alp’in sunduğu “Ajanda” programına konuk olan Başkan Akar, açıklamasına zaman zaman medyada ve kamuoyunda Ünye’yi karşısına alan yorumlara yönelik olarak “Derslerine iyi çalışmamışlar” ifadesine yer verdi.

Canlı yayında konuşan Başkan Akar, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Ünye il olsun gönlümüzde yatan bir aslandı. Biz bu çalışma ile güzel bir ateş yaktık ve kıvılcımı bütün Ünyelileri sardı. Ünye sevdasına mensup olanlar kampanyaya destek verdi. İl konusunda yorum yapanlar bir gün utanacakları sözler söylemesinler.

Biz buna kararlıyız ve bir gün il olacağımıza inanıyoruz. Bunu herkes bilsin. İstanbul da bilsin, Ankara da bilsin, Ordu da, Ünye de bilsin. Biz Ünye için gayret ediyoruz. Sağ olsun üyelerimiz bizi yeniden Ticaret Odası Başkanlığına seçtiler ve biz elimizden gelen gayreti Ünye için göstereceğiz. Ünye Ordu’dan ayrılırsa daha kötü olur diyenler bizim bu kararlılığımızı da görüyorlar aslında. Yarın utanacakları sözler söylemesinler.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu