GündemÜnye

Başkan Akar Meclis Üyesi Adaylarını Tanıttı

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, meslek gruplarıyla bir araya geldiği kahvaltı programıyla, 22 Ekim’de yapılacak olan Oda Başkanlığı seçimlerini değerlendirdi. Toplantıda meclis üyesi adayları tanıtıldı.

Yüzüncü Yıl Restaurant’ta düzenlenen toplantıda, Ünye Ticaret Odası’nın faaliyetleri, şimdiye kadar yapılanlar ve bundan sonraki süreç için hedefler konuşuldu.

Başkan İrfan Akar, sonraki dönem için özellikle “Ünye İl Olsun” kampanyası üzerine yoğunlaşacaklarını ve devam eden hizmetleri sürdüreceklerini belirtti. Akar şöyle konuştu:

“Bütün projeler bir yana Ünye’mizin il olma meselesi bir yana. Biz yeni dönemde yine birlikte olursak burada bulunan 30 kardeşimiz ile birlikte Ünye ve bölgemiz için var gücümüzle çalışacağız. Memleketimizin kalkınması gayretindeyiz. Hepinizden destek istiyoruz. Katılımlarınız için teşekkür ediyorum.”

Aday tanıtım toplantısı, üyelerin Ünye üzerine fikir alışverişi yaptığı programlarla devam etti.

 

Seçimlere giden Akar’ın listesi şu isimlerden oluştu:

İrfan Akar, Tekin Ak, Murat Yiğit, Recai Özdemir, Burhan Benli, Merter Hasan Yağcı, Mustafa Acar, Yusuf bahri Taslı, Hayatı Balcı, Ali Aslan- Aslan Gıda, Gökhan Dursun, Salih Zeki Koçoğlu, Mahmut Kuyumcu Tuncay Sağlam, Ahmet Cerrah, Levent Şenyurt, Hamza Alp, Kadir Gülay, Güray Taşlı, Aytekin Alp, Umit Özkan, Abdullah Gündüz, Sevki Yiğit, Cemal Can Yanık, Erdal Hiracioglu, Mustafa Gencal, Murat Kılıç, Hacı Demir

 

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu