Gündem

Başkan Argan’dan 20. Yıl Mesajı

AK Parti’nin 20. yılına ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, “Cumhuriyet tarihinin en uzun soluklu iktidarı olan Partimiz, Türkiye’nin 20 yılına damga vurmuştur” dedi.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan yayımladığı açıklamasına:

“Cumhuriyet tarihinin en uzun soluklu iktidarı olan Partimiz, Türkiye’nin 20 yılına damga vurdu. 3 Kasım 2002 seçimleri ile iktidara gelerek, geçen 20 yılda özgürlüklerden mega projelere Türkiye’nin çehresini değiştirdi. Bu süreçte ülkemizin ekonomik kalkınmasını, refahını artırmaya, demokrasinin çıtasını yükseltmeye çalışırken vesayetçi anlayışla da mücadele etti. AK Parti iktidarımız, 20 yılda ülkemize her alanda büyük değişim ve kazanım sağladı. Bu kazanımların heba edilmemesi noktasında da elbette milletimizin kararlı olduğunu tüm seçimlerde gördük. İnşallah 2023’te de bu böyle olacaktır. Milletimiz bu kazanımlardan vazgeçmeyecektir, ülkemizin gelişmesi yönünde oy kullanacaktır. Ülkemizin demokrasi çıtasının daha da yükselmesi, dış politikada daha da güçlü olması, istikrar ve güven ortamı içinde güçlü Türkiye’nin inşası noktasında kararlılığını sürdürecektir.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizin 85 milyon ferdinin tamamının hayatına dokunan, hayat kalitesini yükselten, umudunu besleyen hizmetlerimiz var. Sadece sınırlarımız içinde değil, Balkanlar’dan Afrika’ya, Orta Asya’dan Latin Amerika’ya dünyanın dört bir yanında da iz bırakan çalışmalar gerçekleştirdik.

Milletin güvenine mazhar olmuş bir kadro olarak tam 20 yıldır Türkiye’ye aşkla hizmet ediyoruz. Rabbimize, bizlere her karışı mübarek şehit kanlarıyla sulanmış bu vatana hizmet etme, milletimize hizmetkâr olma şerefi verdiği için hamd ediyoruz. Demokrasi ve kalkınma yolculuğumuzun her adımında, bizlerden desteğini, hayır duasını esirgemeyen necip milletimizin tüm fertlerine teşekkür ediyoruz.” ifadeleriyle son verdi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu