GündemAkkuşİlçelerUlaşımÜnye

Başkan Demirci’den Hayırlı Olsun Mesajı

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Akkuş- Ünye- Niksar Karayolunda yer teslimi yapıldığının bilgisini sosyal medya hesabından duyurdu.

30 Eylül 2022 de ihaleye çıkan Akkuş Niksar yolunun, biran önce sonuçlanarak çalışmaların başlamasını bekleyenlere müjdeli haber bugün peş peşe verildi.

İlk olarak Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan’ın yaptığı basın açıklaması ile duyurduğu müjdeli haberi ilerleyen saatlerde de Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci duyurarak, Akkuş- Niksar yolu için ilçemize ve bölgemize hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Başkan İsa Demirci yaptığı açıklamalar da şu ifadelere yer verdi

“Akkuş-Ünye-Niksar Karayolu’nun 10 Şubatta sözleşmesinin yapılmasının ardından yer teslimi de yapıldı. Mevcut güzergâhın karayolları standardında bir yol olacağı, belirli yerlerde tırmanma ve emniyet şeritlerinin olacağı, keskin virajların kaldırılacağı ve yolun zemininin sıcak asfalt olacağı projede yüklenici firma şantiye kurulum faaliyetlerinin ardından yakın zamanda çalışmalara başlayacaktır.

Desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere; Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’na, AK Parti Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Sn. Numan Kurtulmuş’a, Valimiz Sn. Tuncay Sonel’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, Milletvekillerimiz Sn. Metin Gündoğdu, Sn. Şenel Yediyıldız, Sn. Ergün Taşcı’ya, AK Parti Ordu İl Başkanımız Sn. Halit Tomakin’e ve bu yol için bugüne kadar emek veren herkese şahsım ve Akkuş’ lu Hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu