GündemMagazinOrdu

Başkan Dizi Setinde

ATV’nin yeni dizisi Vermem Seni Ellere’nin çekimleri geçtiğimiz günlerde Ordu’nun Kabadüz ilçesinde başladı. Yurt dışında izlenme rekorları kıran Forever More’un uyarlaması olan dizinin setini Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya ziyaret etti.

Film ekibiyle bir araya gelerek istişarelerde bulunan Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, dizi projesinin ilçede olmasının sevindirici olduğunu ifade etti. Dizi seti ziyaretinden bir kare fotoğraf paylaşan Başkan Kaya, “Yeni bir proje yeni bir dizi başlıyor. İlçemizde çekimleri başlayan yeni dizi film ekibi Başrol oyuncuları Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Şeyma Peçe, Meriç Özkaya, Berk Artıran ve Yönetmen Ali Balcı ile bir araya geldik. İlçemizin tüm güzelliği ile Ulusal Tv de yayınlanacak olan film çekimlerinin ilçemize ilimize, Film ekibine hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese ilçem adına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer ve Bülent Alkış gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizide; dağların, derelerin özgür kızı Zeliş ile macera ve aksiyon tutkunu Mehmet’in hikayesi ekrana gelecek.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu