GündemÇaybaşıİlçelerKültür-SanatOrdu Büyükşehir BelediyesiYaşam

Başkan Güler Çaybaşılılarla Buluştu

Ramazan’ın coşkusunu 19 ilçeye taşıyan Büyükşehir Belediyesinin bu sefer rotası Çaybaşı ilçesi oldu. Birbirinden renkli içerikler ile gün boyu eğlenen çocuklar ve yetişkinler akşamında ise aynı sofrada buluştular.

Kültür sanat ve çocuk etkinliklerinin yanı sıra birde etkinlik tırı hazırlayan Büyükşehir Belediyesi, Ordu’nun dört bir tarafında Ramazan’ın birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini sağlıyor. Her gün bir ilçede etkinlik düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, gittiği her ilçede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Ramazan’ın 18. gününde etkinliklerin adresi Çaybaşı ilçesi oldu. Saat 14.30-18.30 saatleri arasında Hacivat-Karagöz, Deneylerle Bilim, Çocuk Tiyatrosu, Aşuk Maşuk, Yetişkin Oyunu, Tasavvuf Müziği, Sohbet-Kuran tilaveti ve dua ile hem çocuklar hem de yetişkinler unutulmaz bir Ramazan coşkusu yaşadı.

Dolu dolu geçen günün ardından Çaybaşı’nda bir iftar programı gerçekleştirildi. İftar etkinliğine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler de katıldı.

“İftar Vesilesiyle Bir Arada Olduk”

Çaybaşılı vatandaşlar ile aynı sofrada buluşan Başkan Güler, “İstedik ki sizlerle birlikte olalım. Lokmalarımızı sizlerle birlikte paylaşalım. Hep aynı şeyi söylüyorum. Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül sohbet ister kahve bahane. Biz de bu iftar vesilesiyle bir arada olduk. Allah’a şükürler olsun bir Ramazan’ı daha mutluluk içerisinde yaşıyoruz” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu