GündemOrdu Büyükşehir BelediyesiYaşam

Başkan Güler İftarını Ordu’daki Koruyucu Ailelerle Yaptı

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, iftarını Ordu’daki koruyucu aileler ve çocuklarla birlikte yaptı.

Ordu Kültür Otağı’nda düzenlenen programda konuşan Başkan Güler, “Koruyucu aileler sadece kan bağı değil aynı zamanda can bağı diye bahsettiğimiz sevgiyi esas alan bir müessese, bir kurum. Koşulsuz sevgileriyle çocuklarımızın hayatındaki değişimde en büyük pay sahibi olan yüce gönüllü tüm koruyucu ailelerimize müteşekkirim” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı korucu aile ve çocuklara yönelik düzenlenen iftar programına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yunus Özdaş, Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay ile çok sayıda aile ve çocuk katıldı.

 

“Sizlere Çok Teşekkür Ediyoruz”

Programda konuşan Başkan Güler, koruyucu aileliğin çok anlamlı bir kurum olduğuna dikkat çekerek, çocuklara aile sıcaklığı hissettiren koruyucu ailelere teşekkür etti.

 

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

“Bu güzel iftarı sizlerle beraber daha da güzelleştirdiği için Allaha şükür olsun. Gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül sohbet ister kahve bahane diyoruz. Bu iftar programı da sizlerle birlikte olup sizlerle sohbet etmek ve sizleri tanımak açısından bizim için iyi bir fırsat oldu. Koruyucu ailelik çok anlamlı çok güzel bir kurum, çok kıymetli bir müessese. Burada ailenin sıcaklığını çocuklarımıza hissettirdiğiniz için, ayrım gözetmediğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Kültür otağında da sizleri ağırlamaktan son derece mutluyuz. Başka zamanlarda da burası sizin. Ne zaman isterseniz gelin buraya. Bu ve diğer tesislerimizi kullanın. Daha güzel anları ve anıları sizlerle birlikte yaşayalım. Biz sizin emrinizdeyiz. Sizi sevdiğimiz için de sizlere daha güzel hizmetler yapabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.”

 

“Koruyucu Ailelik Sevgiyi Esas Alan Bir Kurum”

Koruyucu aileliğin sevgiyi esas alan bir kurum olduğuna dikkat çeken Başkan Güler, “Koruyucu aileler sadece kan bağı değil aynı zamanda can bağı diye bahsettiğimiz sevgiyi esas alan bir müessese bir kurum. Burada da sizlerin yüzünüzün gülmesi, gözlerinizin içinin parlaması bizim mutluluğumuzu daha da artırıyor. Sizlerle birlikte daha mutlu günlere inşallah birlikte kavuşuruz” diye konuştu.

 

Program Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) Hacivat-Karagöz gölge oyunu gösterimi ve fotoğraf çekimi ardından sona erdi.

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu