Gündem

Başkan Güler, Radyocular İle Buluştu

Ordu’da yayın yapan 11 Radyo istasyonu sahipleri “radyo günü” dolayısı ile Gültekin Kurtcul ve Büyükşehir Basın Daire Başkanı Cihat Albayrak organizasyonuyla sabah kahvaltısında Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ile bir araya geldiler.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, radyocuları kahvaltıda bir araya getirdi. Başkan Güler, “6 Mayıs Radyo Günü” dolayısıyla Ordu’da yayın yapan radyo sahipleri ve yöneticileri için düzenlediği kahvaltı programında buluştu. Altınordu ilçesinde düzenlenen kahvaltı programına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Valiliği Basın Yayın Müdürü Vedat Öz, Altınordu’dan 6, Fatsa’dan 1 ve Ünye’den 4 Radyo imtiyaz sahibi bir araya geldi.

Gerçekleştirilen kahvaltı programında sohbet eden radyo yönetimi “Karadeniz bölgesinde ve bir çok ilden daha aktif şekilde radyo yayınlarının olduğunu dile getirirlerken Başkan Güler ise Ordu’muzda yayın yapan radyo kuruluşları ile daha güzel neler başarabiliriz, sıkıntılar var ise bunları aşmanın yollarını birlikte bulalım önerisi yaptı ve 15 gün sonra yeniden bir araya gelinmesi konusunda fikir birliğine varılırken bir sonra ki toplantının ise Ünye’de yapılmasına karar verildi.

Düzenlenen programa Altınordu’dan; Radyo 52 – İsa Akçay, Ulus Fm- Gültekin Kurtcul, Ordu Fm – Mustafa Kaya, Radyo Frekans – Sinan Seymen, Radyo Net – Nebil Türkyılmaz, Radyo Güzelsu – Anıl Güzelsu, Fatsa; Radyo Mega – Ciğdem Bekdemir. Ünye; Flash Fm – Hakan Korkmaz, Moda Fm – Ahmet Bölükbaş, Melodi Fm Barış Pamukçu ve Hizmet Radyo – Hamza Alp

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu