GündemSiyasetYaşam

Başkan İrfan Tosun “Birlikte Başaracağız”  

Cumhuriyet tarihinin en büyük deprem felaketini değerlendiren Deva Partisi Ünye ilçe Başkanı İrfan Tosun “birlikte başaracağız” dedi.

Yaşanan deprem felaketinin ardından, deprem bölgesine yardım destekleri için elinden geleni yapan Deva Partisi Ünye ilçe Başkanı ve teşkilat yardımlarına devam ediyor.

“Şimdi birlik olma zamanı, siyasi ayrıcalıklarından dolayı kimseyi kırmamak gerekir” diyerek açıklama yapan Başkan İrfan Tosun,

“Cumhuriyet tarihimizin en büyük deprem Felaketi bizleri maddiyattan ziyade asıl manevi olarak çok derinden etkiledi. Maddiyat öyle veya böyle yine yerine gelir. Asıl değerlerimiz kaybettiğimiz o canlardır. Onun için tabiki şimdi birlik zamanı. Yaralarımızı birlikte saracağız. Tüm Türkiye ve dost ülkelerimiz gerekeni fazlasıyla zaten yaptı. Yapmaya da devam ediyor. Onun için kimseyi kırmamak lazım. Gönül seferberliği yapanların şevkini siyasi ayrıcalıktan dolayı kırmamak lazım. Depremden korkmamak, önlem almamaktan korkmak gerekir. Önlem almayanlardan, sorumsuz davrananlardan hesap sormak lazım. Yapılan hatalardan da ders alınması gerekir.  Ben inanıyorum ki biz Türk milleti olarak bu işi başaracağız ve güzel günlerde yine birlikte yaşayacağız. “dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu