GündemFatsaSiyaset

Başkan Kaçak: “Hemşerilerimle Bir Kez Daha Gurur Duydum”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin düzenlediği Samsun Mitingine teşkilat olarak katılım sağlayan Fatsa MHP İlçe Başkanı Murat Kaçak, “hemşerilerim ile bir kez daha gurur duydum, hepsinden Allah razı olsun. Partimizin de, davamızın da, ülkemizin de geleceği aydınlıktır” dedi.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin “Aday Belli, Karar Net” teması ile gerçekleştirdiği bölge mitinglerinin Karadeniz etabı 20 Kasım Pazar günü Samsun’da yapıldı. Samsun Mitingine, Ordu, Giresun, Sinop ve Kastamonu illeri katıldı. Samsun Cumhuriyet Meydanını tıklım tıklım dolduran partililer ve vatandaşlar MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi coşku ile karşıladı.

Ordu’nun tüm ilçe teşkilatları servis sağlayarak vatandaşlara Samsun’a ulaşım imlanı sağladı. Samsun mitingine Fatsa’dan da ilgi oldukça fazla oldu. MHP İlçe Başkanlığı önünden otobüsler hınca hınç dolu olarak kalktı.

 

Kaçak: Geleceğimiz Aydınlıktır”

Miting sonrası bilgisine başvurduğumuz MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, “Liderimizin yaptığı her miting te olduğu gibi Samsun Mitinginde de coşku ve heyecan zirvedeydi. Hemşerilerimle bir kez daha gurur duydum, hepsinden Allah razı olsun. Partimizin de, davamızın da, ülkemizin de geleceği aydınlıktır” dedi.

Başkan Kaçak sözlerine şöyle devam etti. Partimiz üzerinde yoğun bir algı operasyonu var. Liderimiz ve partimiz ile alakalı sürekli çarpıtılmış asılsız haberler yapılıyor, sosyal medyadan asılsız ve alakasız dedikodular çıkarılıyor, fonladıkları anket firmaları ile anketlerde oy oranımızı düşük göstermeye çalışılıyor. Böylece seçmenimizin aklını karıştırmaya çalışılıyor.

Biz kimin ne dediğine değil, vatandaşımızın ne dediğine bakıyoruz. Seçmenlerimizin bu tür oyunlara gelmeyeceğini biliyoruz. Çünkü bizim seçmenimiz Milliyetçi Ülkücü davaya inanmış, ve her ne pahasına olursa olsun, son nefer, son nefese kadar davasının ardında durmaya yemin etmiş bir seçmendir.

 

“Liderimizin Tek Derdi Türkiye’dir”

Bu seçmen kitlesine, liderimizin devletten yana net duruşu, ülkemize dört bir koldan yaklaşan hainlere karşı dik duruşu sayesinde, her gün akın akın yenileri de katılmaktadır. Liderimizin makam mevki sevdası yoktur. Liderimizin koltuk sevdası yoktur. Liderimizin tek derdi, aklı Türkiye’dir, Türk Milletidir.

Bu zamana kadar Liderimizin yaptığı mitingler ve son Samsun mitingi göstermiştir ki, kim ne yaparsa yapsın, Milliyetçi Hareket Partisi, milyonların gücünü ardına almış, milyonların duasıyla, dipdiri ayakta ve her gün gücüne daha da güç katan, güçlü bir partidir. Gelecek bizimdir, hiç kuşkumuz yoktur ki, 2023 seçimleri Cumhur İttifakımızın zaferiyle sonuçlanacaktır.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu