Gündem

BAŞKAN KİBAR GENÇLERE VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar spor yatırımları kapsamında yenilenen Fatsa Anadolu Lisesi Halı Sahasının açılışını gerçekleştirdi. Başkan Kibar açılışı gerçekleştirdikten sonra öğrencilerle maç da yaptı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar spor yatırımları kapsamında sadece Fatsa Anadolu Lisesi’nin halı sahasını yenilemekle kalmayıp Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğiyle hazırlanan projeler sayesinde Fatsa’ya 6 adet halı saha, 6 adet basketbol voleybol sahası, bir adet yarı olimpik yüzme havuzu, bir adet il tipi gençlik merkezi, 3 adet tenis kortu ve 500 kişi kapasiteli bir adet sentetik çim saha ve tam donanımlı bir Okçuluk kampının yapımının devam ettiğini söyledi.

“Söz Verdik Yaptık”
Sporla büyüyen bir gençlik yetiştirmek arzusuyla, Fatsa’yı sporun merkezi haline getirmek için söz verdiklerini ve  spor yatırımları kapsamında Fatsa Anadolu Lisesi’ne yapmış oldukarı halı sahanın açılışını gençlerle maç yaparak gerçekleştirdiklerini ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Gençlerimizle daha önceden sözleşmiştik. Heyecanla bugünü bekliyorlardı. Hava güzel, saha güzel olunca keyifli bir maç oldu. Gençlerimizin ayağına sağlık.” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu