GündemAlp TvÜnyeYaşam

Başkan Sarıkahraman’dan “ Sizin de Bir Fidanınız Olsun” Kampanyası

Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman Ünye’de bulunan basın mensuplarının gösterdiği hassasiyet ve özen için teşekkür ederek, “Sizin de Bir Fidanınız Olsun” kampanyasını duyurdu.

Çakırtepe Pelitpark ‘ta saat 10.00 da verdiği kahvaltı programı ile birlikte yönetimi ve şahsı adına desteğini esirmeyen basın mensuplarına teşekkürlerin ileten Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, “yanımızda olduğunuzu bilmek güzel” ifadelerini kullandı.

Başkan Sarıkahraman geçtiğimiz günlerde Ziraat Odası seçimlerinde ister istemez sesimiz soluğumuz oldunuz açıklamalarını yaparak konuşmalarını şu şekilde devam etti,

“Yaptığımız bütün işlemleri Ünye basını ile halk ile buluşturdunuz. Özellikle seçim sürecinde bizleri desteğinizi esirgemeyerek sesimizi duyurdunuz.”

“Bir Fidan Bir Bağış

6 Şubat tarihinde meydana gelen deprem sonrası ülke olarak çok zor durumlardan geçerek, milyonlarca insanın etkilendiği 10 ili vuran afetin yaralarını bir nebze olsun sarabilmek adına Ünye Ziraat Odası olarak belediye, kaymakamlık ve valiliğin koordinesinde deprem bölgesi yardım kampanyalarına destek vermek adına neler yapılabilir istişare toplantıları yapılmaya devam ediyor.

Ünye ziraat Odasının yönetim kurulu ile alınan kararla doğrultusunda ziraat odasının bünyesinde çiftçilere satılmak üzere bulunan bütün fidanların gelirini “ Sizin de bir Fidanınız olsun “ kampanyası ile toplanarak deprem bölgesi için kullanacaklarını belirten Başkan Sarıkahraman

“ Bu yıl çiftçilerimizin odamızdan aldığı her fidan 50 TL’den satılacak. Çiftçilerimiz bir yada daha fazla aldığı bütün fidanların geliri toplanarak deprem bölgesi için yardım desteği sağlayacağız. Basın aracılığı ile bütün çiftçilerimize duyurmak istiyoruz. Alınan her fidan çiftçilerimizin bahçesinde yeşerirken, toplanan gelirin de deprem bölgesine gıda yardımı ile iletilecektir” açıklamalarında bulundu.

Haber: Gülten KODAL

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu