GündemÇaybaşı

Başkan Semiz: “Başlasın Türkiye Yüzyılı”

Çaybaşı Belediey Başkanı Hüseyin Semiz, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 84 oranında oy veren ilçe sakinlerine teşekkür etti. Seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte ilçe genelinde kutlama etkinlikleri organize edildi.

İlçe meydanında toplanan partililer 13. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen sloganlar atarak “Türkiye Yüzyılı başlıyor” dediler.

Ak Parti Çaybaşı Teşkilatı Binasına dev bir pankart açılarak 13. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafı önünde zafer kutlamaları yapıldı.

İlçe merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen başkan Semiz, burada yaptığı açıklamada, ilk günkü heyecan ve aşkla Ak Parti davasında hareket ettiklerini söyledi. Semiz, açıklamasında, tebrik ve teşekkürlerini ifade ederek şöyle konuştu:

 

Aynı coşku, aynı heyecan, Doğru Zaman Doğru Adam. 13. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan, ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya hayırlı olmasını diliyorum. Tüm Çaybaşılı hemşehrilerime verdikleri yüksek destekten dolayı teşekkür ediyorum. Kazanan Türkiye. Başlasın Türkiye Yüzyılı. 21 yıldır olduğu gibi Aziz Milletimizin iradesi yeniden sandıklara tecelli etti.  Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 13. Cumhurbaşkanı olarak ülkemizin hedefleri için Milletimizin Türkiye Yüzyılı meşalesini yakmasıyla göreve devam dedi. Çaybaşı’mızda büyük bir çoşku ve heyecanla meydanları dolduran, bu kutlu yürüyüşü omuzlayan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Kazanan Türkiye oldu.”

 

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu