GündemÇaybaşıYaşam

Başkan Semiz Deprem Bölgesinde

Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, ekiplerle birlikte Hatay, Islahiye, Nurdağı, Hassa, Kırıkhan, Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş’ta da depremzedelere yardım ediyor.
“Yaraları Sarmak, Dertlere Derman Olmak İçin, Depremzede Kardeşlerimize ulaştık” diyen Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, sosyal medya hesaplarından yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:
“Karadeniz’den Sizler İçin Geldik” dediğimizde, “Karadenizlilerin kanında var yardımlaşmak, düşenin elinden tutup ayağa kaldırmak” diyen Amcamızın, Bu Şartlarda Bile İkinci Çikolatayı Kabul Etmeyim Başka Bir Arkadaşına Verilmesini İsteyen Küçük Kardeşimizin Güzel Yüreğine Sağlık. Gece Boyu Süren Yolculuğumuzda, Milli Birliği, Beraberliği, Dayanışmayı, Yardımlaşmayı ve Kardeşliği Gördük, Kilometrelerce Süren Yardım Konvoylarında.Bölgeye Geldiğimizde İse Yıkımın Ne Kadar Büyük olduğunu ama bu zorlukların karşısında Milletinin desteğiyle devletimizin ne kadar güçlü olduğunu da gördük. Rabbimize hamdolsun, kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle bu zorlu sürecin Üstesinden geleceğiz inşallah. Yardımlarını esirgemeyen tüm Çaybaşılılara çok teşekkür ediyorum. Derman Olunacak Dert, Girilecek Gönüller İçin, Biz Yola Devam Ediyoruz

.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu