GündemÜnyeYaşam

Başkan Tavlı: “13. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’dır”

Türkiye 13. Cumhurbaşkanını seçmek üzere 14 Mayıs’ın tekrarı niteliğindeki 2 tur seçimlerine hazırlanıyor. Bu kapsamda yereldeki siyasi parti yöneticileri ve idareciler saha çalışmalarını sürdürerek Pazar gününe odaklı bir tavır sergiliyor.

Ak Parti Ünye ilçe teşkilatı da Hasan Fahri Alparslan başkanlığında sahadaki parti programlarını sürdürürken Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı da heyete eşlik ediyor. Yine hadın kolları ve gençlik kolları da vatandaşlarla hasbihal ediyor.
Esnafların dertlerini dinleyen, çözüm önerilerini not alan partililer 28 Mayıs seçimleri sonrasına söz vererek gittikleri her bölgede sandığa destek talebinde bulunuyorlar.
Ak Parti seçim koordinasyon merkezi başkanı Bekir Şimşek, cumhur ittifakı ortakları ve partililer gündüz Ünye Fatih Mahallesinde çalışmalarını sürdürürken gece ise Nuriye Mahallesinde seçmenerle buluştular.
Saha ziyaretleri sırasında bir değerlendirmede bulunan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 14 Mayıs seçimleri için teşekkürlerini belirtti, 28 Mayıs için destek istedi. Tavlı, konuşmalarında şu ifadeleri kullandı:
“Siz kıymetli hemşehrilerimizle kucaklaşıp, 14 Mayıs için teşekkür, 28 Mayıs için destek ziyareti gerçekleştiriyoruz. 28 Mayıs’ta, Allah’ın izni ve Aziz Milletimizin desteğiyle Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçecek ve Türkiye Yüzyılı yolculuğumuzu emin adımlarla sürdüreceğiz. Türkiye Yüzyılı’nın inşası yolunda durmadan, dinlenmeden çalışıyoruz.”
Başkan Tavlı, ziyaretlerin 28 Mayıs Pazar günü seçimlerine kadar devam edeceğini belirtti.
Haber: Talip KOCAKOÇ

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu