GündemEğitimÜnyeÜnye Belediyesi

Başkan Tavlı “Geleceğimiz öğrencilerimizdir”

 İstanbul’da bu yıl 20. si düzenlenen Uluslararası Gastronomi Festivali’ne katılarak hem bireysel, hem de okul olarak önemli bir başarı elde eden Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, danışman öğretmenleri ve okul idarecileri Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret etti. Başarılarını paylaşan öğrenciler ve okul idaresi Başkan Tavlı’ya eğitime verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti. Başkan Tavlı da öğrencileri tebrik ederek başarılar diledi.

 

Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, danışman öğretmenleri ve okul idarecileriyle birlikte Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret etti.

 

İstanbul’da bu yıl 20. si düzenlenen Uluslararası Gastronomi Festivali’ne katılan öğrenciler yarışmada aldıkları başarılı sonuçlarla okullarının “Yılın Lisesi” seçilmesini sağladı. Öğrenciler ayrıca 8 Altın, 6 Gümüş ve 5 Bronz madalya ile ödüllendirildi. Öğrencilerin bu başarısı danışman öğretmenleri ve okul idarecilerini sevindirirken, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı da öğrencileri tebrik etti.

 

Müdür Aydın, “Ünye Belediyemizin Araç Desteğiyle Yarışmalara Katıldık”

Ziyarette Okul Müdürü Hasan Aydın yarışma hakkında yaptığı bilgilendirmede, “Öğrencilerimiz gastronomi yarışmasında önemli bir başarı elde etti. Bu tür yarışmalara katılımlar imkan ve destekler dâhilinde oluyor. Biz de Ünye Belediye Başkanımızın bize sağladığı araç desteğine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Başkan Tavlı, “Öğrencilerimizin Başarısıyla Her Zaman Gurur Duyuyoruz”

Öğrencileri ve okul idaresini tebrik eden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Hem öğrencisi, hem de öğretmenleriyle birlikte Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin böyle bir derece yapmasından ziyadesiyle gurur duyduk. Böyle güzel başarının içerisinde küçük de olsa katkımızın olması bizleri de sizlerle birlikte mutlu etmiştir. Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, hakikaten ekibiyle birlikte güzel işlere imza atıyor. Karadeniz’de yerel yönetim marifetiyle ilçe belediyeleri içerisinde en çok sosyal tesis işleten belediyeyiz. Bu nedenle yaz döneminde kıymetli öğrencilerimizden tesislerimiz başta olmak üzere diğer işlemeler de istifade ediyor. Şehrimize turizm amaçlı ziyarete gelen misafirlerimize ve ev sahibimiz olan hemşehrilerimize güzel hizmetler vermemize katkı sunuyorlar. Bunun yanı sıra Ege ve Akdeniz’de turistik tesislerde bu evlatlarımızın çokça arandığını ve istihdam edildiğini biliyoruz. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

 

Öğrenciler ayrıca 09-22 Mart 2024 tarihlerinde Hırvatistan’da gerçekleştirilecek olan ‘Biser Mora Uluslararası Aşçılık Yarışması’na katılacak.

 

1 1 2     1 2     4 2

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu