GündemÜnyeYaşam

Başkan Tavlı, “Mahallelerimiz Görsel Güzelliğe Kavuşacak”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı; Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) Genel Müdürü Yunus Emre’yi ziyaret ederek, “Doğalgaz altyapı çalışması yapılan Bayramca ve İpekyolu Mahallelerimiz başta olmak üzere, yol çalışması yapacağımız mahallelerimizdeki elektrik hatlarının biran önce yer altına alınmasıyla ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunduk.

Yapılacak çalışmayla sorunu kalıcı olarak çözmüş,görüntü kirliğinin de önüne geçmiş olacağız” dedi.

Ünye’de son yıllarda doğalgaz kullanım oranının artmasıyla çevre kirliliği başta olmak üzere birçok faktör ortadan kalkarken son olarak Bayramca ve İpekyolu Mahalleleri de doğalgaza kavuştu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın göreve gelmesinin ardından ilçede %20 olan doğalgaz kullanım oranı %98 seviyesine yükselirken doğalgaz hattı geçen yolların yenilenmesi için çalışmalar sürüyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin ile birlikte Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) Genel Müdürü Yunus Emre;yi ziyaret ederek doğalgaz sonrası yol çalışması yapılacak mahallelerde elektrik hatlarının yer altına alınmasıyla ilgili istişarede bulundu.

Başkan Tavlı, “Yaptığımız ziyarette Genel Müdür Yunus Emre Bilgi ile birlikte doğalgaz altyapı çalışması tamamlanan Bayramca ve İpekyolu Mahallelerimiz başta olmak üzere, yol çalışması yapacağımız mahallelerimizdeki elektrik hatlarının biran önce yer altına alınmasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduk.

Yapılan veyapılacak olan çalışmalara ilişkin istişareleri de yaptığımız ziyaretimizde Genel Müdür misafirperverliğinden ve desteklerinden dolayı teşekkür   diyorum. Hemşehrilerimizin şehirde daha huzurlu yaşamalarını, daha mutlu ve memnun oldukları birkent yaşamını teneffüs etmeleri için gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

AAFF

XCzCX

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu