Gündem

Başkan Tavlı: “Ünye’nin Geleceği İçin Hizmet Üretiyoruz”

Başkan Tavlı: “Ünye’nin Geleceği İçin Hizmet Üretiyoruz”

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, halkla buluşmalarını sürdürüyor. Son olarak fabrika işçileriyle bir araya gelen Başkan Tavlı, Ünye’nin belediyecilik hizmetlerinde ve sosyal projelerinde önemli adımlar attığını vurguladı.

Başkan Hüseyin Tavlı Ünye'mizin Geleceği İçin Çalışıyoruz 3
Başkan Hüseyin Tavlı Ünye’mizin Geleceği İçin Çalışıyoruz 3

Belediye Hizmetleri ile Ünye Çağ Atladı

Başkan Tavlı, fabrika çalışanlarına hitaben yaptığı konuşmada, Ünye’nin geleceği için hizmet üretmeye devam ettiklerini belirtti. Son dönemde yapılan belediyecilik hizmetleriyle Ünye’nin çağ atladığını ifade eden Başkan Tavlı, halkın takdirini kazandıklarını dile getirdi.

Başkan Hüseyin Tavlı Ünye'mizin Geleceği İçin Çalışıyoruz 4
Başkan Hüseyin Tavlı Ünye’mizin Geleceği İçin Çalışıyoruz 4

Seçim çalışmaları kapsamında tekstil ve diğer sektörlerde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret eden Başkan Tavlı, Ünye’nin geleceği için planladığı projeleri işçilere aktardı.

Beraberinde AK Parti Ordu Milletvekili Av. Mustafa Hamarat, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu, belediye meclis üyeleri ve adaylarıyla birlikte hareket eden Başkan Tavlı, 5 yıllık görev süresinde gerçekleştirdikleri hizmetlerin önemine değindi.

Başkan Tavlı, “Ünye’ye verdiğiniz vize ile birçok hizmeti hayata geçirdik.

Başkan Hüseyin Tavlı Ünye'mizin Geleceği İçin Çalışıyoruz
Başkan Hüseyin Tavlı Ünye’mizin Geleceği İçin Çalışıyoruz

Başkan Tavlı, “Ünye’ye verdiğiniz vize ile birçok hizmeti hayata geçirdik. Alnımızın akıyla 5 yıllık hizmet sürecini geride bıraktık. Şimdi hizmetlerin devamı için yeniden desteğinizi istiyoruz. Ünye’mizin geleceğine yönelik proje ve hizmetlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Şehrin %95’ini Doğalgazla Buluşturduk

Sosyal belediyecilikte Ünye Belediyesi’nin Karadeniz bölgesinde öncü olduğunu belirten Başkan Tavlı, Asarkaya Kent Ormanı, Atatürk Parkı, Tilla Kafe, Binicilik Tesisleri gibi projelerle sosyal yaşamı zenginleştirdiklerini vurguladı. Ayrıca şehrin %95’ini doğalgazla buluşturduklarını ve Ünye Limanı’nın büyütülmesi gibi önemli yatırımların da devam ettiğini sözlerine ekledi.

Başkan Hüseyin Tavlı Ünye'mizin Geleceği İçin Çalışıyoruz 5
Başkan Hüseyin Tavlı Ünye’mizin Geleceği İçin Çalışıyoruz 5

AK Parti Ordu Milletvekili Av. Mustafa Hamarat da konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde halkın hizmetkarı olduklarını belirterek, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde destek istedi.

Başkan Tavlı ve beraberindeki heyet, Ünye’nin daha da gelişmesi ve ilerlemesi için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini ifade ederek, halkın desteğini bir kez daha talep ettiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu