Alp TvGündemİlçelerOrduSiyasetÜnye

Başkan Tosun, “ Anketlere İnanmayınız!”

Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun ve beraberindekiler, basın mensupları ile kahvaltı programı ile bir araya geldi.

Kahvaltı sonrası basın açıklaması yapan Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun şu ifadelere yer verdi.

“Deva’nın Ünye’de kurulması 2 odalı bir konumundaydı. Daha sonra partimiz Türkiye’de damla damla büyüdüğümüz gibi Ünye’de de büyüyelim istedik. Bu binanın üst katında 5 odalı bir konsept ile gençlik kolları, kadın kolları, toplantı odası, başkanlık odası, her şeyimiz şeffaf olarak sizlere göstermek istedik. Türkiye’de olduğu gibi Ünye’de de Deva büyüyor. Emeği geçen yönetici arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Benimle birlikte gece gündüz çalıştılar. Hem maddi hem manevi olarak yanımızda oldular. Bir kez daha teşkilatıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Başkan Tosun, “ Anketlere İnanmayınız!”

 

Türkiye’de yapılan anketlere inanmayın diye söyleyen Başkan Tosun, “Biz gerçek anketi biliyoruz. Deva partisinin nerde olduğunu çok iyi biliyoruz. Sayın Ali Babacan’ın Türkiye’de yaratmış olduğu sinerjinin çok iyi biliyoruz. Biz buğun seçime hazırız. Yarın seçime hazırız. 6’lı masada varız. Ama ittifakta yokuz. Kendi partimizin logosu ile seçime katılacağız, başarılı olacağız. Deva’nın barajla ilgili problemi yok. İnanarak yola çıktık. Halkın beklentisi vardır. Biz deva olarak halkımızın yanınızdayız” diye söyledi.

 

“Artık Sahaya Çıkıyoruz!”

 

Halkın her zaman yanında olduğunu ifade eden Başkan Tosun, “Artık Sahaya Çıkıyoruz. Bu haftadan itibaren bizleri sahada daha çok göreceksiniz. Deva’nın ne kadar Deva olacağını hep birlikte göreceğiz. Ünye Deva partisinin yeni yerinde ilk sizlerle birlikte buluştuğumuz için çok mutluyuz. Önümüzdeki hafta içerisinde siyasi partilerimizi de ağırlamak istiyorum.  Ünye halkına kapımız 7 24 açık olacaktır. Bütün arkadaşlarıma tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum” diye belirtti.

 

Haber: Tuğçe Kaymak

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu