GündemÜnye

Başkan Uslu’dan Teşekkür Mesajı!

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan Ünye Ticaret Borsası seçimlerini kazanarak başkanlıkta üçüncü dönemine adım atan Başkan Mustafa Uslu, seçimlerde kendisine destek veren üyelere teşekkür etti. Rakibi Ahmet Durak ile kıyasıya bir seçim yarışına giren Uslu, 170 oyun 99’unu alarak rakibine fark atmıştı.

 

Bundan sonraki süreci de her platformda borsayı en iyi şekilde temsil edeceklerinin altını çizen başkan Uslu, teşekkür mesajında şu detaylara yer verdi:

“Borsamızın seçimleri 01.10.2022-Cumartesi günü son derece olgun, hoşgörülü ve üyelerimizin iradelerini, demokratik bir ortamda sandığa yansıttıkları, sağduyunun hakim olduğu bir seçim atmosferinde gerçekleştirilmiştir.

Seçimlerimiz de katılım oranının % 100 civarında olması, Borsa üyelerimizin demokrasi kültürünü ne kadar benimsediklerinin önemli ve örnek gösterilecek bir göstergesi olmuştur.

Seçimlerimizin hoşgörü içerisinde, son derece olgun bir ortamda ve demokrasi teamülleri benimsenmiş olarak gerçekleştirilmesine katkı veren İlçe seçim Kurulumuza, diğer adaylara ve üyelerimize gösterdikleri sağduyu, duyarlılık ve nezaket nedeni ile şükranlarımızı arz ediyoruz.

Üyelerimizin gösterdikleri teveccüh ile 4 yıl daha ekip arkadaşlarımla birlikte Borsa yönetimine gelmiş bulunmaktayız. Şahsım ve meclis üyelerimiz olarak; bundan sonrada üye taleplerine duyarlı, üye memnuniyetini ön plana alan, üye sorunları ve ilçe sorunları-ülke sorunlarının çözümünde katkıda bulunan, ben değil biz düsturunu her alanda hakim kılan bir anlayış ile görevimize devam etme arzusu ve azmindeyiz.

Sizlerden aldığımız güç ve destek ile; Borsamızı, üyelerimizi ve ilçemizi bundan sonrada her alanda, ihtiyaç duyulan her yerde en iyi şekilde temsil etme, etkin kılma misyonumuzu devam ettirme gayreti ve çalışması içerisinde olacağız.

Seçimlerimize bizzat gelen, telefon,mesaj yolu ile bizlere tebriklerini ileten tüm dostlarımıza, seçimlerimizin demokratik bir ortamda gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm üyelerimize, bizleri yalnız bırakmayan değerli basın mensuplarına ve ilgi gösteren her kişi ve kuruma şahsım ve meclis üyelerim adına nezaketleri ve verdikleri destekler için bir kez daha teşekkür ediyor, şükranlarımızı arz ediyorum.

Daha nitelikli, daha tanınan, sorun değil çözüm üreten, kurumsallaşma yolunda üyeleri ile birlikte  kenetlenen  bir Borsa olmak yolunda tüm paydaşlarımızın desteklerini bir kez daha talep ederken seçimlerimizin camiamıza, bölgemize ve genel anlamda ülkemize  hayırlara vesile olmasını diliyor, Saygılarımızı sunuyoruz.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu