GündemİlçelerKumruYaşam

Başkan Yusuf Yalçuva “Gözlerinizden Öpüyoruz Çocuklar”

Kumrulu minik çocuklar kumbaralarında biriktirdiği harçlıklarını, asrın felaketinin yaşandığı, deprem bölgesine gönderdiler.

Asrın felaketi olarak nitelendirilen depremin yaralarını sarmak için Türkiye tek yürek olup yardım destekleri, duaları ile yaralarını sarmaya çalışıyor. Kumru Belediyesinin afet bölgesi için yardım çağrısına duyarsız kalmayan koca yürekli çocuklar harçlıklarını aileleri ile belediyeye getirerek, başkan Yusuf Yalçuva’ ya teslim ettiler.

Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva’nın “Sizi Gözlerinizden Öpüyoruz Çocuklar” mesajı ile sosyal medyadan paylaştığı yardımı şu sözleri ile tamamladı;

“Kumrulu minik çocuklardan Gençlerimizden harçlıkları ve Kumbaraları ile kocaman davranış. Sizi gözlerinizden öpüyoruz çocuklar. İyiki varsınız. Kendileri küçük, gönülleri o kadar büyük ki Nurten, Belinay, Buğlem Ergin kızlarımızın. Deprem bölgesindeki kardeşlerine ulaştırması için kumbaralarını bağışladılar. Rabbimiz Kızlarımızdan razı olsun vatana millete hayırlı evlat eylesin. Duyarlı evlat yetiştiren Oktay Ergin kardeşimizden ve ailesinden Allah razı olsun. Temiz kalplilik, iyilikle ile bu günleri aşacağız inşallah” notunu düştü.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu