GündemYaşam

Başkanlar Deprem Bölgesinde

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu deprem bölgesine giderek depremzedelerle bir araya geldi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen, 10 ilde binlerce can kaybına ve ağır yıkıma neden olan depremde, bir nebze olsun yaraları sarmak ve hafifletmek için depremzedeler bir araya gelerek onlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediliyor.

Malatya Arapgir bölgesine giden Ak Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan, İlçe Kadın Kolları Neşe Akgül Tiyaloğlu ve teşkilatı depremden kurtulup çadırlarda kalan vatandaşları ziyaret ederek, depremzede çocuklara hediyeler verip bir nebze olsun yüzlerini güldürdü.

Sosyal medya hesabından Malatya’da olduğu bildiren Başkan Argan,

“Kardeşlerimizle bir araya geliyor, gönül köprüleri kuruyoruz. Rabbim ülkemizi milletimizi her türlü felaketten korusun” dedi.

Ak Parti Ünye Kadın Kolları Başkanı Eczacı Neşe Akgül Tiyaloğlu,

“İlçe teşkilatı olarak depremden etkilenen kardeşlerimizle bir araya geliyor, gönül köprüleri kuruyoruz. Asrın felaketinin izlerini hep birlikte, el ele gönül gönüle vererek sileceğiz. Rabbim ülkemizi daha büyük afetlerden muhafaza eylesin.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu