Gündem

Bayram Havasında Mazbata Alıyor

Mesut Karayiğit Mazbatasını Bayramda Alacak

Yeniden Refah Partisi’nden Çaybaşı Belediye Başkanı seçilen Mesut Karayiğit, mazbatasını alacağı tarihi duyurdu. Başkan Karayiğit, seçim sürecinde kendisine destek veren seçmenlere teşekkürlerini iletti. 12 Nisan 2024 Cuma günü Ünye İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alacak olan Karayiğit, ardından Çaybaşı Belediye Başkanlığı Makamı’nda devir teslim töreninin gerçekleşeceğini belirtti.

Yeni başkan, devir teslim törenine tüm hemşehrilerini davet etti. Karayiğit’in yaptığı açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

Başkan Karayiğit’ten Teşekkür ve Davet

Sevgili Hemşehrilerim,

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde, siz değerli hemşehrilerimin teveccühleriyle Çaybaşı Belediye Başkanı olarak seçildim. Bu kutlu göreve layık görülmek benim için büyük bir onur ve sorumluluktur. Sizlere sonsuz teşekkür ediyorum.

12 Nisan 2024 Cuma günü, Ünye İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatamızı alacak ve ardından Çaybaşı Belediye Başkanlığı Makamı’nda devir teslim törenimiz gerçekleşecektir. Bu önemli günümüzde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağım.

Bu süreçte bana destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum ve Çaybaşı’nı daha güzel yarınlara taşıma yolunda birlikte çalışacağımızı belirtmek istiyorum. İnşallah hep birlikte güzel işlere imza atacağız.

Sizleri 12 Nisan’da düzenlenecek devir teslim törenimize davet ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu