GündemAybastı

Belediye Ekipleri Bakım Onarım Çalışmalarını Yürütüyor

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, ilçenin cazibe merkezi olan Perşembe Yaylası’nda yaz sezonuna hazırlanıldığını ve turizm amaçlı misafirlerin gelmeye başladığını belirtti.

İlçenin dört bir yanında bakım onarım çalışmaları yapılırken Perşembe Yaylası’nın da alt ve üst yapı hizmetlerinde eksik kalan yönlerini de tamir etme gayretinde olduklarını söyleyen Geçtan, buranın Ordu’nun marka değerine katkı sunduğunu söyledi.

Çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulunan Aybastı Belediye başkanı Beytullah Geçtan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Perşembe Yaylası’nda çalışmalarımız sürüyor. Yaylamızda muhtelif alanlarda çalışmalarımıza devam ederek sezona hazır giriyoruz. Yaylanın Elektrik işlerini yer altına alınmasından sonra Fen İşleri ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında çalışmalarını sürdürürken Perşembe Yaylamızda da kilitli parke işlemlerini tamamlıyor. Burası kentimizin turizmde marka değer olma hedefine katkı sunuyor. Şehrimize yakışır hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Perşembe Yaylamız yine bu yaza damga vuran turizm etkinlikleri ile tanınacak”

Çalışmalar, menderesleriyle ünlü yaylanın konaklama ve alışveriş alanlarının bulunduğu merkezde titizlikle sürdürülüyor.

 

Haber: Talip KOCAKOÇ

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu