GündemOrdu

Bir Birinden Değerli Yazarlar Okurları İle Buluşuyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ordu Kitap Fuarı açıldığı günden bu yana geçen 3 günlük süre zarfında binlerce ziyaretçi ağırladı. Fuar hafta sonunda yoğun ilgi görürken vatandaşlar ise sevdikleri yazarlarla buluşmanın heyecanı yaşadı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ordu Kitap Fuarı” 20 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilen açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilerine açtı. 118 yayınevinin yer aldığı fuar, açıldığı günden bu yana geçen 3 günlük süre zarfında adeta ziyaretçi akınına uğradı. 7’den 70’e her kesimin ilgi gösterdiği fuarda vatandaşlar da sevdikleri şair ve yazarlarla buluşmanın mutluluğunu yaşadı.

Kitap Fuarı Söyleşilerle Renkleniyor

Türk edebiyatının sevilen şair ve yazarları Ordu Kitap Fuarı’nda okurları ile buluşurken söyleşi programları da düzenlendi. Hafta sonu gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında Yazar Dilara Koçak ‘Yaz Mevsimine Sağlıklı Hazırlık’, Yazar Kemal Sayar ‘İnsanın Mutluluk Arayışı’, Yazar Sinan Yağmur ‘Gönül Yolunda Hatır Bilmek’, Yazar Soner Duman ‘İslami Yaşantıda Orta Yol’, Yazar Tuğba Coşkuner ‘Kendine Yeten Çocuklar Yetiştirmek’ ve Yazar Kahraman Tazeoğlu kaleme aldığı kitapları üzerine söyleşi de bulundu. İlgiyle takip edilen söyleşilerde vatandaşlar da merak ettikleri konular üzerine yazarlara sorular yöneltti.

Programlar sonrasında ise şair ve yazarlara çiçek takdim edildi.

Ordu Kitap Fuarı panel, söyleşi ve imza günleri ile 29 Mayıs’a kadar devam edecek.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu