GündemÜnye

“Bizim Harita” Kadastro Mühendislik Ofisi Açıldı

Ünyeli harita mühendisi Yunus Türkmen, “Bizim Harita” ismiyle açtığı Kadastro ve Mühendislik Ofisi ile bölgeye hizmet vermek üzere faaliyetlerine başladı. Açılış programı, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve yapılan duaların ardından Ünye protokolü ve Türkmen’in yakınlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Bakırcı Ustalarından Ahmet ve Habibe Türkmen çiftinin biri kız ikisi erkek üç evladından büyüğü olan Harita Mühendisi Yunus Türkmen’in Harita Ofisi, Merkez Kaledere Mahallesi Orta Çarşı caddesinde “Bizim Harita” ünvanıyla ticari hayatına merhaba dedi.

AK Parti Ünye ilçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Hamarat, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye Şoförler Odası Başkanı Bekir Şimşek ve Ünye Madeni Eşya ve Sanatkarlar Başkanı Ali Özkan da açılış kurdelesini kesen isimlerden oldu.

Katılımcılar, Türkmen’i tebrik ederek ticari hayatında başarı temennilerini dile getirdiler.

Açılış töreninde söz alan Harita Mühendisi Yunus Türkmen, burada yaptığı değerlendirmede;

“Annem babam bizleri okutmakla bırakmayıp üstüne üstlük bugün açılışını birlikte yaptığımız ofisimizi de açarak büyüklük görevin yaptılar. Bugünlere gelmemde emeği geçen ailem başta olmak üzere destek olan herkese teşekkür ede minnet ve şükranlarımı sunarım.” ifadelerine yer verdi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu